اخبار 1397/02/25 آخرین به روز رسانی
2797
2796
2793
2795
2794
2792
2791
RSS
4307958
Skip Navigation Links   
1395/11/24 - سرعت گرفتن چرخ‌های اقتصاد کشور در دولت یازدهم
معاون اجرايي رئيس جمهور با اشاره به تحولات اقتصاد کشور و سرعت گرفتن اين تغييرات در سه سال اخير گفت: در حال حاضر کشور، صحنه توليد و فعاليت است و صندوق هاي بازنشستگي بخشي از اين صحنه هستند.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، به نقل از ستاد خبري گردهمايي صندوق هاي بازنشستگي؛ پيشران توسعه ملي، محمد شريعتمداري، امروز (يکشنبه) در آيين افتتاح نمايشگاه «صندوق‌هاي بازنشستگي، پيشران توسعه ملي» اظهارداشت: اين نمايشگاه، نشانگر بخش عظيمي از دستاوردهاي کارشناسان، مهندسان، صنعت گران و کارگران عرصه صنعت و اقتصاد است.
شريعتمداري با اشاره به اينکه در ايام شکوفايي مجدد اقتصاد ايران قرار داريم، تصريح کرد: هم‌اکنون با پشت‌سر گذاشتن رکودهاي تاريخي به دليل فشار دشمن، تحريم‌هاي متمادي ظالمانه در سايه تلاش و کوشش سرداران عرصه سياست خارجي، حمايت رئيس جمهوري و هدايت هاي رهبر انقلاب، آرامش به کشور بازگشته است.
وي افزود: صحنه اقتصاد اين کشور براي کسب و کار و تلاش و کوشش فراهم شده و در اين باره پروژه‌هاي عظيمي را در کشور پياده‌سازي کرده‌ايم؛ از جمله اين پروژه‌هاي عظيم؛ تحول در حوزه کشاورزي، آب، گازرساني به مناطق محروم، اجراي طرح‌هاي متعدد ريلي و هوايي است.
معاون اجرايي رييس جمهوري با بيان اينکه، کشور صحنه توليد و فعاليت است، گفت: سياست کلان در حوزه اقتصاد مقاومتي با بهره گيري از توان داخلي و نيروي انساني باعث شده تا چرخ‌هاي اقتصاد با سرعت بيشتر به حرکت درآيد.
وي تصريح کرد: ابرچالش هايي چون رشد منفي اقتصاد، بي ثباتي در بازار ارز و تورم 40 درصدي مشکلات و چالش‌هاي اقتصاد ايران بود که اين ابرچالش ها پشت سر گذاشته شده است. اکنون دولت يازدهم سطح اشتغال را به 700 هزار نفر در سال رساند و بيمه شدگان جديد گواه بر صحت اين مدعا هستند. اما حقيقت اين است که همچنان بايد با عزم راسخ براي سازندگي در حرکت باشيم.
شريعتمداري تاکيد کرد: بايد براي ايجاد ثبات در فضاي داخل و روابط خارجي تلاش کنيم و ارتباطات بين المللي ما براي ارتباطات بين المللي با تامين حداکثر منافع همراه باشد.

عکس: خبرگزاري آنا
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co.