Skip Navigation Linksصفحه اصلی / اخبار / خبر
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:
ارسال محموله های امدادی صندوق بازنشستگی به سیل زدگان ادامه دارد/ اختصاص 10 میلیارد تومان تسهیلات به بازنشستگان سیل زده لرستان
مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: ارسال محموله های امدادی این صندوق و شرکت های تابعه در قالب بسته های مواد غذایی و لبنی ،انواع کفش ، چکمه و وام بانکی به استان های سیل زده کشور ادامه دارد.
کد خبر: 3390
تاریخ خبر: 1398/01/16
مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: ارسال محموله های امدادی این صندوق و شرکت های تابعه در قالب بسته های مواد غذایی و لبنی ،انواع کفش ، چکمه و وام بانکی به استان های سیل زده کشور ادامه دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر سید میعاد صالحی دربازدید ازمناطق سیل زده شهرستانهای  دلفان ،چگنی وشاهیوند و دیدار با خانواده های آسیب دیده درسیل ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان حوادث سیل اخیر، افزود: پیرو تاکیدات وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی مبنی بر بسیج امکانات و بکارگیری همه ظرفیت ها برای مددرسانی به هموطنان عزيز آسیب دیده از سیل و همچنین انجم اقدامات پیشگیرانه برای کاهش آسیب‌های احتمالی، ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی همکاران صندوق بازنشستگی و شرکت های شیر پگاه، کفش ملی و ایرانگردی و جهانگردی در حادثه ناگوار سیل‌های اخیر لازم است روند امداد رسانی و کمک به هموطنان گرفتار در سیل ادامه یابد و نیازهای اصلی این عزیزان در حد توان تامین گردد.

وی اظهار داشت: با توجه به تداوم جریان سیلاب ها ، حفظ آمادگی ضروری است و مدیران مرتبط باید هماهنگی های لازم با فرماندهی مدیریت بحران استان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تقدیر از اقدام شرکت‌های تابعه در ارسال کمک ها به برخی مناطق سیل زده گفت:  صندوق بازنشستگی در امداد رسانی به مناطق سیل زده  با تمام توان و ظرفیت های خود برای خدمت رسانی به مردم سیل زده در میدان بوده و خواهدبود .

وی از درنظرگرفتن 2 هزار فقره وام ۵ میلیون تومانی برای بازنشستگانی که دچار خسارت ناشی از سیل  استان لرستان شده اند خبر داد و افزود: همچنین 10 هزار جفت انواع کفش وچکمه کفش ملی، 3 هزار وعده صبحانه پگاه و میان وعده، 1000 وعده غذای گرم، 10 هزار عدد انواع کنسرو ماهی و لوبیا و 10 هزار عدد انواع شیراستریل و آبمیوه برای سیل زدگان شریف  این استان لرستان ارسال خواهد شد.

دکتر صالحی در پایان تاکید کرد: مجدداً تاکید می کنم با توجه به شرایط سخت و مشکلات ناشی از سیل برای هموطنان تمامی نیروها و تجهیزات شرکت ها و ادارات کل صندوق با هماهنگی کامل با ستاد فرماندهی مدیریت بحران، برای یاری رسانی و ارائه خدمات به مردم، حضوری فعال و مبتنی بر سازماندهی موثر داشته باشند.
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir