1395/10/19 - تلاش شرکت ایرانگردی و جهانگردی برای بهبود خدمات
شرکت ايرانگردي و جهانگردي وابسته به صندوق بازنشستگي کشوري و هلدينگ عمران و ساختمان تراز پي ريز با هدف بازسازي، نوسازي و ارتقاي خدمات هتل هاي زيرپوشش با يکديگر همکاري مي کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، به نقل از روابط عمومي شرکت ايرانگردي و جهانگردي، اميرحسين کريمي، مديرعامل هلدينگ عمران و ساختمان تراز پي ريز صندوق بازنشستگي کشوري، در آيين امضاي تفاهم نامه همکاري مشترک با شرکت ايرانگردي و جهانگردي، اظهار داشت: با انجام اقدامات مختلف و برنامه ريزي هاي دقيق و تخصصي، مي توان گام هاي موثري براي تبديل هتل هاي موجود به هتل هاي 4 و 5 ستاره و افزايش کيفيت خدمات آن ها برداشت.
مهرداد تاوتلي، مدير عامل شرکت سرمايه گذاري ايرانگردي و جهانگردي نيز در اين نشست، گفت: اين تفاهم نامه با هدف بهبود کيفيت و شيوه هاي خدمات رساني به مسافران و گردشگران مجموعه هتل هاي تحت پوشش، با هلدينگ عمران و ساختمان تراز پي ريز منعقد شده است.
تاوتلي با اشاره به شعار اين شرکت براي افزايش درآمدها، ارتقاء کيفيت خدمات و کنترل هزينه ها، تصريح کرد: بازسازي مجموعه هاي تحت پوشش در اولويت برنامه هاي شرکت ايرانگردي و جهانگردي قرار گرفته است تا در آينده نزديک، شاهد تحولات خوبي در هتل هاي ايرانگردي و جهانگردي سراسر کشور باشيم.
وي همچنين به استقبال بي نظير بازنشستگان کشوري و تامين اجتماعي از ارائه تخفيف 50 درصدي مجموعه هتل هاي ايرانگردي و جهانگردي اشاره کرد و گفت: به تمامي واحدها و هتل هاي زيرپوشش شرکت ايرانگردي و جهانگردي، تاکيد شده است تا براي تکريم از جايگاه ارزشمند بازنشستگان فرهيخته کشورمان و ارائه خدمات هرچه بهتر به آن ها، تمامي تلاش و توان خود را بکار گيرند.